چطوری کوسن با مبلمون ست کنیم؟

ست کردن کوسن و مبل

ست کردن کوسن و مبل از جمله کارها و اقداماتی است که بر زیبایی خانه و چیدمان دکوراسیون شما تاثیر بسزایی دارد. اگر کوسن مبل‌های شما با آنها همخوانی داشته باشد، حسن سلیقه شما به مهمانانتان ثابت خواهد شد. در نتیجه باید در حین خرید مبلمان و کوسن نهایت دقت را داشته باشید. هم کوسن‌ها و هم مبلمان دارای تنوع بسیار بالایی هستند. در نتیجه باید بتوانید حین خرید، تعادل را میان این دو حفظ کنید. کوسنی برای مبل خود خریداری کنید که بیشترین همخوانی را با آن داشته باشد.

 

انواع کوسن فروشگاه لوتوس

 

امروز در این مقاله از وب سایت رسمی فروشگاه لوتوس شیراز قصد داریم تا درباره قیمت مبل راحتی و انواعشان با شما صحبت کنیم. اگر شما نیز ساکن شیراز و یا هر شهر دیگری از کشور عزیزمان ایران هستید و یا قصد دارید مبلمان منزل یا شرکت خود را از شیراز خریداری کنید، حتما از فروشگاه لوتوس شیراز دیدن فرمایید. گالری مبل لوتوس جهت پیش برد اهداف فروش و حمایت از مشتری اقدام به همکاری با بانک ملت جهت فروش محصولات با اقساط ۳۶ ماهه در شعبه شیراز نموده است.

بدون شک یکی از خریدهای جهیزیه که نوعروسان وقت و هزینه زیادی برای آن صرف می‌کنند، خرید سرویس خواب عروس است. در حقیقت همه ما ساعاتی از شبانه روز را در اتاق خواب هستیم. بنابراین در هنگام خرید باید دقت کنید که یک سرویس خواب مناسب انتخاب کنید. اگر شما عزیزان نیز قصد اطلاع از ویژگی‌های مهم سرویس خواب عروس و دیدن مدل‌های مختلف آن را دارید، می‌توانید مقاله خرید سرویس خواب عروس در شیراز را مطالعه کنید. اگر چنانچه در این زمینه سوالی داشتید، با تلفن تماس فروشگاه تماس گرفته و مشاوره بگیرید.

انواع کوسن

کوسن‌ها برای راحتی و کمک به نشیمن بهتر مبلمان طراحی شدند. در ابتدا هدف از طراحی کوسن برای مبل‌ها این بود که کمر افراد پر شده و بهتر بتوانند روی مبل بنشینند. اما به مرور زمان مشخص شد که هرچه تعداد کوسن‌هایی که روی مبلمان قرار می‌گیرد بیشتر باشد، زیبایی آنها نیز بیشتر خواهد شد. در نتیجه کاربرد کوسن‌ها از زیبایی مبل تغییر کرد. به مرور در تمام انواع مبلمان کوسن مورد استفاده قرار گرفت. این روزها همه انواع مبلمان از جمله مبل‌های راحتی و کلاسیک می‌توانند از کوسن برخوردار باشند و زیباتر به چشم آیند.

اما انتخاب اینکه چه کوسنی برای چه مبلی مناسب است تا حدی دشوار است. کوسن‌ها انواع مختلفی دارند. مبلمان نیز متنوع هستند. در نتیجه باید بتوانید بهترین کوسن را برای مبل خود انتخاب کنید. در ادامه با انواع کوسن و روش ست کردن آن با مبل منزل بیشتر آشنا می‌شویم:

انواع کوسن‌های مربعی فروشگاه لوتوس

 

انواع کوسنهای فروشگاه لوتوس

۱٫ کوسن‌های مربعی

این کوسن‌ها برای نشیمن فوق العاده هستند. کوسن‌های مربعی به راحتی می‌توانند گودی کمر فرد را حین نشستن پشت مبل پر کنند. در نتیجه فرد احساس راحتی بیشتری حین نشیمن خواهد داشت. عموما این حس در حین استفاده از کوسن‌های فانتزی و یا دایره‌ای دیده نمی‌شود. کوسن‌های مربعی برای مبل‌هایی که کلاسیک و یا سلطنتی هستند بیشتر به کار می‌روند. اما می‌توان از آنها برای مبل‌های راحتی و فانتزی نیز استفاده کرد. نکته مهم در حین انتخاب این کوسن‌ها و ست کردن کوسن با مبل علاوه بر شکل آن، پارچه آنها نیز هست. کوسن شما اگر مربعی هم باشد اما پارچه آن برای مبل راحتی و فانتزی مناسب باشد، نمی‌توانید از آن روی مبلمان سلطنتی استفاده کنید. بنابراین بهتر است کوسنی را انتخاب کنید که طرح پارچه آن از نظر جنس و شکل به پارچه مبل شبیه باشد.

 

انواع کوسن فروشگاه لوتوس

۲٫ کوسن‌های دایره‌ای

کوسن‌های دایره‌ای کوسن‌هایی هستند که عموما برای نشیمن مناسب نیستند و فقط برای زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل است که عموما روی مبل‌ها زمانی آنها را مشاهده می‌کنید که کسی روی آن نیست. چون عموما افراد وقتی روی مبلی می‌نشینند که کوسن گرد دارد، این کوسن را یا در بغل می‌گیرند و یا در کنار خود روی زمین می‌گذارند. در نتیجه برای نشیمن افراد مناسب نیستند. اما زیبایی و شکوه مبل سلطنتی و یا راحتی شما را دو چندان می‌کنند. در این مورد نیز اگر پارچه مناسب برای کوسن انتخاب شده باشد، می‌توان از این کوسن‌ها هم برای مبل‌های راحتی و هم سلطنتی استفاده کرد.

 

لازمۀ داشتن یک اتاق خواب خوب، تهیۀ یک سرویس خواب مناسب است. این موضوع در مورد عروس و داماد اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند. سرویس خواب مناسب، همان چیزی است که به اتاق خواب شما حس آرامش و راحتی می­دهد و زیبایی اتاق خواب شما را تامین می‌کند. اگر شما عزیزان نیز مشتاق کسب اطلاعات در این زمینه هستید، می‌توانید مقاله ۵ ویژگی سرویس خواب عروس را مطالعه کنید. اگر چنانچه در این زمینه سوالی داشتید، با تلفن تماس فروشگاه تماس گرفته و مشاوره بگیرید.

۳٫ کوسن‌های فانتزی

کوسن‌های فانتزی شکل و شمایل به قاعده و مرتبی ندارند. به همین دلیل از آنها عموما برای مبلمان راحتی استفاده می‌کنند. استفاده از کوسن‌های فانتزی روی مبل‌هایی که سلطنتی یا کلاسیک هستند، از شکوه مبل کم می‌کند. در نتیجه بهتر است از این کوسن‌های خاص روی مبل‌های راحتی و کاناپه‌ها و حتی تخت خواب استفاده کنید. این کوسن‌ها به شکل استوانه، ستاره، قلب و… و گاهی نیز به شکل اشکال نامتعارف و نامنظم طراحی می‌شوند.

 

کوسن‌ مبل

کوسن مبل

۴٫ کوسن‌های استوانه‌ای بلند

این کوسن‌ها نیز برای مبلمان کلاسیک مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما نه برای همه انواع آنها. برخی از مبل‌های کلاسیک، سلطنتی و تجملی هستند. آنها پارچه‌های طلاکوب شده و طرح دار دارند که به  شکوه آنها می‌افزاید. در نتیجه نمی‌توان از این کوسن‌ها برای چنین مبلمان کلاسیکی استفاده کرد. در عوض می‌توان کوسن‌های استوانه‌ای بزرگ را با مبل‌هایی ست کرد که دسته‌های بلندی دارند و تجملی نیستند. این مبلمان با وجود چنین کوسن‌هایی بسیار خاص می‌شوند. همچنین مبلمان راحتی و کاناپه‌ها نیز به با این نوع کوسن جذاب و خاص می‌شوند.

 

انواع کوسنهای فروشگاه لوتوس

بهترین مرکز فروش کوسن و مبلمان راحتی و کلاسیک در شیراز

گذشته از تمام مواردی که تا اینجای مطلب بیان کردیم، ست کردن کوسن و مبل خانه شما قبل از هر چیز باید ابتدا به دل خودتان بنشیند. بنابراین همیشه سعی کنید پیش از خرید کوسن، آن را روی مبل خود تصور کنید. کوسنی برای مبلمان خود خریداری کنید که زیبایی آن را دوچندان کرده و به تجمل مبل سلطنتی و یا راحتی مبل راحتی و کاناپه‌ی شما بیایند.

 

کوسن مربعی

 

اگر شما نیز ساکن شیراز هستید و یا قصد دارید مبلمان منزل یا شرکت خود را از شیراز خریداری کنید، حتما از فروشگاه لوتوس شیراز دیدن فرمایید. گالری مبل لوتوس جهت پیش برد اهداف فروش و حمایت از مشتری اقدام به همکاری با بانک ملت جهت فروش محصولات با اقساط ۳۶ ماهه در شعبه شیراز نموده است.

اصلی‌ترین هدف مدیران و کارکنان این مجموعه پرتلاش، حفظ رضایت مشتری و ارائه باکیفیت‌ترین محصول ایرانی به آنهاست. در فرایند تولید محصولات این فروشگاه از بهترین متریال، پارچه‌ها و باکیفیت‌ترین چوب‌های مناسب کلاف مبل‌های راحتی و کلاسیک استفاده می‌شود. سرویس خواب و میزهای مختلف این فروشگاه نیز مطابق سلیقه ایرانیان عزیز و مدرن‌ترین طرح‌های روز دکوراسیون داخلی است.

 

امتیاز بدید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Call Now Button