قیمت مبل راحتی ال در یافت آباد و خرید از فروشگاه لوتوس

قیمت مبل راحتی در یافت آباد و خرید از فروشگاه لوتوس

انتخاب وسایل خانه همواره امر مهمی بوده است. وسایل بیشترین تاثیر را بر روی زیبایی آن دارد. انتخاب این وسایل ظاهرا کار آسانی است. اما اگر دقت کافی را این انتخاب نداشته باشید قطعا با مشکل مواجه می‌شوید. یکی از مهم‌ترین وسیله‌های منزل مبل است که انواع مختلفی دارد. برای انتخاب مبل باید علاوه بر توجه به سلیقه خود، با مشاوران متخصص نیز صحبت کنید. یکی از انواع مبل، مبل‌های با حالت ال است که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند و برای آپارتمان‌های کوچک و حتی منازل بزرگ مناسب‌اند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مبل‌های ال و سایر مبلمان خانه، می‌توانید با شماره تماس مندرج در سایت  فروشگاه لوتوس تماس بگیرید.

مبل ال چیست؟

همانطور که از نام مبل‌های ال مشخص است، این مبل‌ها به صورت زاویه دار و شبیه حرف ال در کنار هم چیده می‌شوند و فضای کمتری را اشغال می‌کنند. معمولا افراد سعی می‌کنند مبل‌های ال را در گوشه‌ها یا کنار دیوارهای خانه قرار دهند؛ چراکه این مبل‌ها باید دقیقا کنار یک دیگر باشند.

چند دلیل برای اینکه از مبل‌های ال استفاده کنیم

در اینجا مهم‌ترین دلایل خرید مبل ال و مزایای این مبل نسبت به سایرین را بیان می‌کنیم.

مبل‌های ال نسبت به سایر مبل‌ها فضای کمتری اشغال می‌کنند

مهم‌ترین دلیل برای خرید مبل ال آن است که این مبل‌ها فضای بسیار کمتری اشغال می‌کنند و نشیمن را کمتر پُر می‌کنند. این مبل‌ها علی‌رغم اینکه جای زیادی برای نشستن دارند جای کمتری می‌گیرند. این مزیت از آنجایی مهم است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی منازل کوچک‌تر شده‌اند و فضای کمتری در اختیار ما قرار دارد. از این رو استفاده از مبل‌های ال بسیار به صرفه است و کار ما را راحت می‌کند.

مبل‌های ال برای دورهمی‌های خانوادگی بسیار مناسب‌اند

مبل‌های ال برای دورهمی‌های خانوادگی بسیار مناسب‌اند

در این مبل‌ها دسته مبل‌ها حذف شده است و قطعات مختلف به هم چسبیده‌اند. به همین دلیل افراد با نشستن در کنار یک دیگر بیشتر احساس صمیمیت می‌کنند و ارتباط چشمی‌ آنها افزایش پیدا می‌کند. بسیاری از افراد مایل‌اند برای تماشای سریال تلویزیونی و یا دیدن فوتبال به صورت دوستانه دور هم جمع شوند که مبل‌های ال برای این منظور بسیار مناسب‌اند.

مبل‌های ال با هر طراحی و دکوراسیونی متناسب است

همانظور که گفتیم این مبل‌ها فضای کمتری اشغال می‌کنند که باعث می‌شود چیدن آنها در هر حالتی آسان شود. همچنین این نوع از مبل‌ها با هر نوع دکوراسیونی اعم از مدرن، سلطنتی، کلاسیک و سنتی خوانایی دارند؛ چراکه امروزه انواع مبل‌های ال در بازار موجود است که حتی مبل‌های ال استیل و سلطنتی را نیز شامل می‌شوند.

مبل‌های ال هم برای منازل کوچک مناسب است و هم برای منازل بزرگ

این مدل از مبل‌ها بیشتر برای فضاهای کوچک آپارتمانی استفاده می‌شوند اما این بدان معنا نیست که منازل بزرگ نمی‌توانند از این نوع مبل‌ها داشته باشند. اتفاقا مبل‌های ال برای ایجاد تنوع و چند ست بودن خانه‌های بزرگ بسیار مناسب‌اند و حالت جدیدی به دکوراسیون شما می‌دهند. برای مثال می‌توانید بخشی را که به تماشای تلویزیون اختصاص می‌دهید، با مبل‌های ال پوشش دهید و حس خوشایندی ایجاد کنید. ضمنا ممکن است بعضی افراد که خانه‌های متوسطی دارند نتوانند از چند ست مبل استفاده کنند، اما با خریدمبل ال می‌توانند به راحتی بیش از یک ست را در منزل قرار دهند.

مبل‌های ال برای خوابیدن و لم دادن نیز مناسب‌اند

با توجه به ساختار یکپارچه‌ای که مبل‌های ال دارند برای حالت‌های غیر رسمی و لم دادن نیز مناسب‌اند. مبل‌های ال به راحتی قابلیت دارند که افراد شب را به راحتی بر روی آنها بخوابند. با برداشتن کوسن‌ها فضای مبل بسیار بیشتر می‌شود . یعنی مبل به راحتی تبدیل به کاناپه می‌شود.

مبل‌های ال انواع مختلفی دارند

امروزه به دلیل استفاده گسترده از این مبل‌ها و محبوبیت آنها، انواع بسیار زیادی از مبل‌های به بازار آمده که برای هر شخص مناسب باشد. حتی آنها به صورت یو نیز وجود دارند. یعنی در هنگام چیدن به شکل حرف U در می‌آیند. ضمنا مبل‌های ال فانتزی، چستر، سلطنتی و راحتی نیز وجود دارند. هر فرد می‌تواند با توجه به سلیقه خود مبل ال مورد نیازش را انتخاب کند.

مبل‌های ال می‌تواند هر جنسی داشته باشد

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم مبل‌ها می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند و این موضوع شامل جنس نیز می‌شود. در بازار مبل‌های چستر چرم و پارچه‌ای موجود است که می‌توانید آنها را طبق سلیقه‌تان تهیه کنید. اما نکته‌ای که وجود دارد آن است که باید جنس مبلی را انتخاب کنید که اولا بادوام باشد. همچنین به راحتی تمیز شود. ضمنا پارچه مبل نباید به راحتی ترک بخورد یا اینکه لطافت و فرم خود را از ست بدهد. از این رو کیفیت پارچه مبل بسیار مهم است و به راحتی نباید از آن بگذرید. توصیه می‌شود برای مبل از روکش‌های ضد اشعه فرابنفش استفاده کنید تا پارچه مبل آسیب نبیند.

رنگ این مبل‌ها باید چگونه انتخاب شود؟

ابعاد استاندارد مبل‌های ال چگونه است؟

می‌دانیم که یکی از مهم‌ترین عوامل انتخاب مبل ال، رنگ مبل و هم‌خوانی آن با دکوراسیون منزل است. مثلا رنگ مبل و روکش‌های آن باید با رنگ دیوارها، میزها، کف خانه و سایر وسایل منزل هماهنگ باشد. در بازار تنوع رنگی بسیار زیادی در مبل‌های ال وجود دارد، که باعث می‌شود انتخاب رنگ مبل‌ها در فروشگاه سخت شود. بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از مراجعه به فروشگاه رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. علاوه بر این باید نوع رنگ‌آمیزی مبل‌ها را نیز در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید از مبل‌های چند رنگ استفاده کنید باید دقت کنید که فضای منزلتان هم باید رنگی باشد و تنوع رنگ در منزل به راحتی به چشم بیاید.

ابعاد استاندارد مبل‌های ال چگونه است؟

یکی از نکات مهم در هنگام خرید این مبل‌ها توجه به اندازه مبل‌ها و هماهنگی آن با فضای خانه است. برای اینکار باید در اولین قدم تمام ابعاد طول، عرض و حتی ارتفاع محلی که قرار است مبل‌ها را در آن قرار دهید تعیین کنید و بعد در هنگام خرید به این ابعاد توجه کنید. همانطور که گفتیم این مبل‌ها علی‌رغم اینکه فضای بیشتری برای نشستن دارند، فضای کمتری اشغال می‌کنند. چراکه صندلی‌های بیشتری دارند اما این صندلی کاملا به هم می‌چسبند و باصرفه محسوب می‌شوند. یکی دیگر از مزیت‌های مبل‌های ال از لحاظ ابعاد، چیدمان است. این مبل‌ها در حالتی کنار هم چیده می‌شوند که همه افراد در نزدیکی هم می‌نشینند. در نتیجه صمیمیت بین آنها افزایش می‌یابد.

ساختار مبل ال چگونه است؟

گاهی ساختار مبل ال به طوری است که یک طرف مبل دسته دارد یا اینکه هر دو طرف دارای دسته هستند. مبل‌هایی که از یک طرف دسته ندارند برای خوابیدن مناسب‌ترند، و همچنین آزادی عمل و تنوع بیشتری ایجاد می‌کنند. علاوه براین مبل یو شکل نیز موجود است. آنها زیبایی خاصی به دکوراسیون می‌بخشند. انتخاب ساختار این مبل‌ها باید مطابق با سایر وسایل شما باشد.

میز مناسب

قطعا انتخاب میز زیبا هم برای اینکه مبل‌هایتان زیبا به نظر برسد لازم است. شما باید میز مناسب و استانداردی تهیه کنید که با مبل‌های ال هماهنگ باشند. برای اینکار می‌توانید برای مبل‌هایی که بیشتر گرد هستند میزهای گرد و برای مبل‌های مستطیلی، میزهایی به شکل مستطیل تهیه کنید. ضمنا خریدن چند میز کوچک به جای یک میز بزرگ نیز هیچ مانعی ندارد. برخی مبل‌های ال، میزهای کوچکی بر روی دسته خود دارند که در این موارد باید فقط یک میز بزرگ برای وسط تهیه کنید. به طور کُل سعی کنید میزهایی را انتخاب کنید که با خانه شما متناسب باشد و همچنین بیشترین کارایی را برای شما داشته باشد.

قیمت مبل‌های ال و بهترین فروشگاه فروش مبل

این مبل‌ها به طور قابل توجهی ارزان‌تر از سایر مبل‌ها هستند و محدوده قیمت کوچک‌تری نیز دارند. آنها ساختار ساده‌تری دارند و متریال استفاده شده از آنها کمتر از سایر مبل‌هاست که باعث می‌شود هزینه ساخت آنها کمتر، و هزینه خرید آنها به صرفه‌تر باشد. به طور کُلی قیمت مبل ال به جنس آن و همچنین فروشگاهی که از آن مبل را می‌خرید بستگی دارد و ممکن است متفاوت باشد. برای اینکه مبل‌های ارزان‌تری پیدا کنید نیاز دارید که از یک فروشگاه قابل اعتماد و مناسب آن را خریداری کنید. پیشنهاد ما فروشگاه مبل لوتوس است که با تخفیفات ویژه خود، خدمات مشاوره و تضمین کالا می‌تواند رضایت حداکثری مشتریان را در پی داشته باشد. شما عزیزان می‌توانید برای ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره تخصصی مبلمان، با شماره تماس درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. با تشکر.

امتیاز بدید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Call Now Button