قیمت مبل راحتی ال در بوشهر

قیمت مبل راحتی ال در بوشهر

از جمله مبلمانی که به راحتی در هر سالتی جای می‌گیرند، مبلمان راحتی ال شکل می باشند. این مبلمان به شکل حرف انگلیسی L هستند. این نوع مبل تنها در دسته مبلمان راحتی جای می‌گیرند. به همین دلیل در دسته مبلمان سلطنتی و کلاسیک و حتی مبلمان استیل، مبل ال دیده نمی‌شود. مبلمان ال کاناپه‌هایی راحتی هستند که در کنج‌های دنج خانه، گوشه‌ها و حتی در مقابل آشپزخانه به خوبی قرار می‌گیرند تا زیبایی منزل شما در هر متراژی که باشد، چندین برابر شود.

امروز در این مقاله از وب سایت رسمی فروشگاه لوتوس شیراز قصد داریم تا درباره قیمت مبل راحتی ال و طرح‌های مختلف آن با شما صحبت کنیم. اگر شما نیز ساکن بوشهر، شیراز و یا هر شهر دیگری از کشور عزیزمان ایران هستید و یا قصد دارید مبلمان منزل یا شرکت خود را از شیراز خریداری کنید، حتما از فروشگاه لوتوس شیراز دیدن فرمایید. گالری مبل لوتوس جهت پیش برد اهداف فروش و حمایت از مشتری اقدام به همکاری با بانک ملت جهت فروش محصولات با اقساط ۳۶ ماهه در شعبه شیراز نموده است.

بدون شک یکی از خریدهای جهیزیه که نوعروسان وقت و هزینه زیادی برای آن صرف می‌کنند، خرید سرویس خواب عروس است. در حقیقت همه ما ساعاتی از شبانه روز را در اتاق خواب هستیم. بنابراین در هنگام خرید باید دقت کنید که یک سرویس خواب مناسب انتخاب کنید. اگر شما عزیزان نیز قصد اطلاع از ویژگی‌های مهم سرویس خواب عروس و دیدن مدل‌های مختلف آن را دارید، می‌توانید مقاله خرید سرویس خواب عروس در شیراز را مطالعه کنید. اگر چنانچه در این زمینه سوالی داشتید، با تلفن تماس فروشگاه تماس گرفته و مشاوره بگیرید.

مبل راحتی ال و تاثیرشان بر چیدمان خانه

بسیاری از افراد متراژ خانه‌شان کم است. به همین دلیل ممکن است نتوانند تمام عزیزان خود را در منزل خود جمع کنند. آنها عموما مجبورند مهمانی‌های خود را به خارج از خانه ببرند و یا تعداد مهمان‌ها را کم کنند. اما استفاده از مبلی که مناسب متراژ کم باشد به سادگی این مشکل را حل می‌کند.

خانه‌هایی که متراژ کمی دارند، بهترین فضا برای استفاده از مبل راحتی ال شکل هستند. شما به راحتی می‌توانید این مبل را در خانه‌هایی که فضای کمی دارند قرار دهید تا به راحتی از مهمانان خود پذیرایی کنید.

این مبلمان فضا را یکپارچه کرده و فضای عالی برای نشیمن فراهم می‌کنند. البته معمولا از مبل ال در سالن‌های پذیرایی استفاده نمی‌شود. مبل راحتی ال مخصوص سالن نشیمن است. اما طبیعتا در خانه‌هایی که متراژ کمی دارند سالن پذیرایی از سالن نشیمن جدا نیست. به همین دلیل می‌توان از آن در بخش پذیرایی نیز استفاده کرد.

اما اگر خانه شما متراژ مناسبی دارد باز هم می‌توانید از این ست مبلمان در منزل خود استفاده کنید. اما مبلمان ال بهتر است در خانه‌های بزرگ در سالن نشیمن استفاده شوند. مبل‌های استیل و سلطنتی بیشتر مناسب سالن‌های پذیرایی می‌باشند. عموما سالن نشیمن با دو تا سه پله از سالن پذیرایی جدا می‌شود و برای جمع‌های خودمانی‌تر است. شما می‌توانید با قرار دادن مبل راحتی ال در این بخش، راحتی مهمان‌های خود را فراهم کنید.

گفته می‌شود که ما به طور میانگین یک سوم زندگی‌مان را در اتاق خواب اصلی می‌گذرانیم، بیشتر از هر اتاق دیگری. اگر درست باشد، وقت آن رسیده که چند ایده طراحی اتاق خواب اصلی را بکار بگیریم. اگر شما عزیزان نیز مشتاق کسب اطلاعات در این زمینه هستید، می‌توانید مقاله ۴ ایده خفن و خلاق برای اتاق خواب در سال ۱۴۰۰ را مطالعه کنید. اگر چنانچه در این زمینه سوالی داشتید، با تلفن تماس فروشگاه تماس گرفته و مشاوره بگیرید.

چیدمان محیط اداره با استفاده از مبل راحتی ال شکل

چیدمان محیط اداره با استفاده از مبل راحتی ال شکل

آیا میتوان از مبل راحتی ال در اداره و یا لابی هتل استفاده کرد؟ حتما شما نیز دقت کرده‌اید که در فضاهایی همچون سالن انتظار شرکت‌ها و… از چنین مبلمانی استفاده نمی‌شود. در عوض می‌توان از مبل‌های تک و یا دو نفره در این سالن‌ها استفاده کرد. چون در فضاهایی همچون سالن شرکت، فضا به قدری صمیمی نیست که بتوان از مبل راحتی ال استفاده کرد. اما اگر احساس می‌کنید که صمیمیت شرکت شما مناسب چنین مبلمانی است، می‌توانید از این مبل استفاده کنید.

اما بحث لابی هتل متفاوت است. لابی هتل در عین تجملاتش دارای صمیمیت زیادی باید باشد. به همین دلیل در برخی از هتل‌ها می‌توان از آنها استفاده کرد. در لابی هتل مشکلی برای مبل‌های چند نفره وجود ندارد. اما محیط اداره متفاوت است. این محیط بهتر است بیشتر به مبل‌های تک نفره مجهز باشد.

لابی هتل‌ها اکثرا دارای مبل‌های استیل و سلطنتی می‌باشند. ولی بسته به محیط لابی می‌توان از مب راحتی ال نیز در آنها استفاده کرد. راحتی این مبل به قدری است که افراد با نشستن روی آن می‌توانند کاملا احساس رضایت داشته باشند. همچنین عرض نشیمن آن نیز به قدر کافی استاندارد است. به همین دلیل کمر فرد را اذیت نمی‌کند.

مبلمان راحتی ال برای گفتگو و گپ‌های دوستانه بسیار ایده آل است. برای این جمع‌های صمیمی هیچ چیزی بهتر از یک مبل راحتی ال شکل نیست. مبل ال شکل یک گوشه ۹۰ درجه دارد که به درستی در یک فرورفتگی قرار گرفته است. فرم کلی آن باعث می‌شود تا شما به راحتی بتوانید در کنج خانه و سالن خود آن را قرار دهید.

لازمۀ داشتن یک اتاق خواب خوب، تهیۀ یک سرویس خواب مناسب است. این موضوع در مورد عروس و داماد اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند. سرویس خواب مناسب، همان چیزی است که به اتاق خواب شما حس آرامش و راحتی می­دهد و زیبایی اتاق خواب شما را تامین می‌کند. اگر شما عزیزان نیز مشتاق کسب اطلاعات در این زمینه هستید، می‌توانید مقاله ۵ ویژگی سرویس خواب عروس را مطالعه کنید. اگر چنانچه در این زمینه سوالی داشتید، با تلفن تماس فروشگاه تماس گرفته و مشاوره بگیرید.

جایگاه مبل راحتی ال در دکوراسیون داخلی

جایگاه مبل راحتی ال در دکوراسیون داخلی

سالن‌هایی که فرم مستطیلی و یا مربعی دارند، بهترین مکان برای مبل‌های ال می‌باشند. این سالن‌ها کنج‌های دنجی دارند. به همین دلیل به راحتی می‌توان از آنها در گوشه‌های خانه استفاده کرد. البته در بسیاری از موارد نیز اینکه شکل سالن شما چه شکلی است هیچ اهمیتی ندارد. تنها سالن‌هایی که به شکل دایره هستند ممکن است نتوانند از این نوع مبل راحتی استفاده کنند. اما دیگر انواع سالن‌های نشیمن به راحتی قادرند تا از مبلمان راحتی ال شکل استفاده کنند.

برخی از مبلمان ال شکل متقارن بوده و برخی دیگر نامتقارن هستند. مبل ال متقارن به مبلی گفته می‌شود که هر دو بازویی که از زاویه ۹۰ درجه آن خارج می‌شود به یک اندازه باشد. برخی از مبل‌های ال راحتی بدین شکل هستند. اما برخی دیگر از مبل‌های راحتی ال شکل، نا متقارن هستند. یعنی دو بازویی که از زاویه ۹۰ درجه خارج می‌شوند با یکدیگر برابر نیستند. مثلا در یک طرف آن ۳ نفر و در طرف دیگر آن ۲ نفر می‌توانند بنشینند. شما می‌توانید بر اساس متراژ خانه و دیوارهای خانه خود، یکی از این دو نوع مبلمان را انتخاب کنید.

برخی از افراد نیز این مبل ال راحتی را در مقابل آشپزخانه اپن خود قرار می‌دهند. بدین ترتیب به راحتی بخش سالن خانه از آشپزخانه جدا می‌شود. به همین دلیل زیبایی و نظم خانه دوچندان می‌شود. البته این کار برای بسیاری از آشپزخانه‌هایی که با سالن پذیرایی یکی هستند بهتر می‌باشد. در این صورت این مبل می‌تواند همچون میز اپن، سالن و آشپزخانه را از یکدیگر جدا کند.

در بین تمام مدلهای مبلمانی که اشخاص برای منزل، محیط کار و … فراهم می‌نمایند مبلمان راحتی جزء آن دسته از مبل‌هایی است که طرفداران بسیاری دارد و تا حد زیادی در میان مردم جا افتاده است. اغلب خانواده‌ها تمایل دارند تا حداقل یک دست از این نوع مبل را در منزل خود در قسمت پذیرایی داشته باشند. اگر شما عزیزان نیز مشتاق کسب اطلاعات در این زمینه هستید، می‌توانید مقاله بهترین مبل فروشی کازرون کجاست را مطالعه کنید. اگر چنانچه در این زمینه سوالی داشتید، با تلفن تماس فروشگاه تماس گرفته و مشاوره بگیرید.

بهترین مرکز فروش مبلمان راحتی ال شکل در شیراز

شما عزیزان می‌توانید بهترین مبلمان ال شکل را برای نشیمن منزل و یا اداره خود از فروشگاه آنلاین و حضوری لوتوس سفارش دهید. ما در فروشگاه لوتوس با استفاده از بهترین متریال، چوب، پارچه، فوم و بدنه، بهترین مبلمان را در طرح‌ها و مدل‌های مختلف تولید و به شما تقدیم خواهیم کرد. برای سفارش مبل ال مورد نظر خود تنها کافیست با شماره تلفن فروشگاه تماس گرفته و پس از مشاهده آنلاین نمونه‌ها، سفارش خود را از هر کجای ایران ثبت کنید. ما در کوتاه‌ترین زمان مبلمان شما را به دستتان خواهیم رساند.

شیراز از شهرهای پرآوازه و زیبای ایران است که در سالهای اخیر پیشرفت چشم‌گیری در زمینه مبلمان و دکوراسیون داخلی داشته است. تولیدی‌های مختلف مبلمان در این شهر از تنوع و کیفیت‌های مختلفی تشکیل شده که می‌توانند در کنار هم، بهترین محصولات را در اختیار خریداران گرامی قرار دهد.

اگر شما نیز ساکن شیراز هستید و یا قصد دارید مبلمان منزل یا شرکت خود را از شیراز خریداری کنید، حتما از فروشگاه لوتوس شیراز دیدن فرمایید. گالری مبل لوتوس جهت پیش برد اهداف فروش و حمایت از مشتری اقدام به همکاری با بانک ملت جهت فروش محصولات با اقساط ۳۶ ماهه در شعبه شیراز نموده است.

اصلی‌ترین هدف مدیران و کارکنان این مجموعه پرتلاش، حفظ رضایت مشتری و ارائه باکیفیت‌ترین محصول ایرانی به آنهاست. در فرایند تولید محصولات این فروشگاه از بهترین متریال، پارچه‌ها و باکیفیت‌ترین چوب‌های مناسب کلاف مبل‌های راحتی و کلاسیک استفاده می‌شود. سرویس خواب و میزهای مختلف این فروشگاه نیز مطابق سلیقه ایرانیان عزیز و مدرن‌ترین طرح‌های روز دکوراسیون داخلی است.

همچنین شما عزیزان می‌توانید پیش از مراجعه به شعبه شیراز این فروشگاه، از قسمت فروشگاه آنلاین مبلمان لوتوس انواع مختلف مبلمان راحتی، کلاسیک، صندلی‌ها، سرویس‌ خواب و میزهای ناهارخوری را ملاحظه کرده و راحت‌تر انتخاب کنید.

امتیاز بدید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Call Now Button