خرید مبل چستر در بازار شیراز با بهترین کیفیت و در تولیدی لوتوس با بهترین قیمت

خرید مبل چستر در بازار شیراز با بهترین کیفیت و در تولیدی لوتوس با بهترین قیمت

مبل‌های چستر فیلد نه تنها برای خانه مجلل و شیک مناسب هستند، بلکه برای دکوراسیون‌های معمولی و مدرن نیز بسیار کارا می‌باشند. مبل چسترفیلد نوعی از مبل است که ظاهری سنتی و مجلل دارد. اما امروزه به نوعی تولید می‌شود که طبق اصول مد باشد. یعنی با دکوراسیون‌های مدرن به راحتی هماهنگ شود. طرح‌هایی از مبل چستر که با دکمه کاری روی پارچه پرزدار و دسته‌های استوانه‌ای بزرگ، نمونه‌هایی هستند که حتی به عنوان مبل راحتی نیز استفاده می‌شوند. یعنی نیازهای مشتری را به راحتی برآورده می‌کنند.

مبل‌های چسترفیلد تقریبا از سال ۱۷۵۰ مورد تحسین قرار گرفته‌ است و در منازل و بناهای لوکس و مجلل و حتی منازل اروپایی به شدت محبوب واقع شده است. این مبل‌ها به این دلیل که خاص هستند، می‌توانند تنوع مطلوبی به منزل شما ببخشند. این کار باعث می‌شود دکوراسیونی متمایز داشته باشید. یعنی سبک طراحی دکوراسیون خود را بهبود ببخشید. ما قصد داریم در این مطلب به جزئیات خرید مبل چستر اشاره کنیم.

مبل‌های چستر و طراحی آنها

مبلمان چستر ویژگی‌های خاصی مثل موارد زیر دارد:

  • عمود و استوار بودن
  • دکمه داشتن
  • دسته‌های شکیل و استوانه‌ای
  • پشتی‌های کوتاه و تمیز

همه این‌ها در کنار یک دیگر این مبل را متمایز می‌کند. امروزه مبل‌های چستر معمولا  از جنس چرم و گاهی مخمل هستند که ظاهر آنها را شیک‌تر و جدیدتر می‌کند. انتخاب نوع متریال به کار رفته در مبل چستر به شما و اینکه می‌خواهید چگونه دکوراسیون خود را بچینید، بستگی دارد. همانطور که گفتیم طراحی این مبل‌ها به گونه‌ای است که آن را می‌توانید با دکوراسیون‌های مدرن، سنتی ایرانی و سلطنتی و مجلل هماهنگ کنید و از زیبایی آنها لذت ببرید. همانطور که گفتیم طراحان غالبا در ساخت مبل‌های چستر از چرم استفاده می‌کنند تا محصول آنها ظاهر مجلل خود را از دست ندهد و دچار چین و چروک نشود.

البته مبل‌های چستر به دلیل ظاهر مجللی که دارند دکوراسیون‌های داخلی لوکس و برجستگی بسیار زیادی خواهد داشت. مبل‌های چستر با رنگ‌های آبی، طوسی، کرم، طلایی و قهوه‌ای معمولا  ظاهری گران‌قیمت و لاکچری درست می‌کنند.

خرید مبل‌های چستر در شیراز بسیار آسان و باکیفیت خواهد بودکه پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید هزینه کمتری نیز پرداخت کنید، از تولیدی لوتوس مبل‌های موردنظر خود را  تهیه کنید.

طراحی دکوراسیون با مبل‌های چستر

مبل‌های چسترفیلد نوعی از مبل‌ها هستند که نماد شیک بودن و هم‌زمان راحت بودن هستند. آنها به طور موثری با رنگ‌های تیره هماهنگ می‌شوند. شما به راحتی می‌توانید مبل‌های چستر را در کنار کتابخانه یا میز قرار دهید. یعنی بدین ترتیب به زیبایی آنها بیافزایید. در گذشته مبل‌های چستر مخصوص خانواده‌های اشرافی و مجلل بوده است  که زیگموند فروید (روانشناس انگلیسی در قرن هجدهم) نیز بر اهمیت این مبل‌ها در دکوراسیون آن زمان اشاره می‌کند.

اما مبلمان چستر امروزه خاص بزرگان نیست و انواع مختلف آن در بازار مبل شیراز موجود است که هر کسی می‌تواند آنها را تهیه کند. حتی نوع استفاده از مبل‌های چستر نیز محدود نیست و شما می‌توانید یک مبل چستر سه نفره را برای پر کردن یک دیوار خانه استفاده کنید و از ظاهر مدرنی که ایجاد می‌کند استفاده کنید. به دلیل ظاهر زیبای مبل‌های چستر معمولا این مبلمان برای دکوراسیون‌های مدرن استفاده می‌شود که این مدل از طراحی‌ها بسیار  محبوب هستند.

استفاده از مبل‌های چستر مناسب برای نشیمن، در کتابخانه‌ها دفاتر کاری و اتاق‌ها بسیار معمول است و وقار و زیبایی خاصی ایجاد می‌کند. مسلما استفاده از مبل‌های چستر در هرجایی که با دکوراسیون هماهنگ باشد مطلوب است اما در فضاهایی که نام برده شد مبل‌های چستر ضروری به نظر می‌رسد و انتخاب زیادی غیر از مبل چستر برای این مکان‌ها وجود ندارد.

کاربرد مبل‌های چستر در دکوراسیون‌های مختلف

همانطور که گفتیم مبل‌‌های چستر با انواع دکوراسیون‌ها و سبک‌ها منطبق هستند و محدودیتی از لحاظ انتخاب دکوراسیون ایجاد نمی‌کنند. اما در این قسمت می‌خواهیم کاربرد این مبل‌ها را در سبک‌های مختلف بررسی کنیم.

سبک ساحلی

شاید کمی تعجب‌آور باشد اما مبلمان چسترفیلد برای سبک‌های ساحلی نیز مناسب است و توصیه می‌شود. این سبک تاثیر زیادی از نورپردازی می‌گیرد.  با یک نورپردازی شیک می‌توانید به خوبی مبل‌های چستر را با دکوراسیون ساحلی هماهنگ کنید. شما می‌توانید پشتی‌ها و زمینه‌های آبی رنگ را طبق دکوراسیون ساحلی بچینید.

دکوراسیون اروپایی

چرم طبیعی قهوه‌ای و چوب اساس دکوراسیون اروپایی است. یعنی فضایی گرم و به‌روز ایجاد می‌کند که بسیار مدرن محسوب می‌شود. مبل‌های چستر قهوه‌ای و تیره که دسته‌های استوانه‌ای و زیبایی دارد. اگر این مبل‌ها در کنار فضای تیره یا روشن قرار گیرد زیبایی مناسبی به فضا می‌بخشد.

مبل‌های چستر و دکوراسیون مدرن

مبل‌های چستر و دکوراسیون مدرن

حتما تا الان متوجه شده‌اید که مبل‌های چستر به طور خاصی با دکوراسیون‌های مدرن جور می‌شوند. یکی از مزایای مبل‌های چستر آن است که می‌توان مبلمان‌های متفاوت را در کنار مبل‌ چستر قرار داد و فضایی متنوع و به‌روز ایجاد کرد. البته باید دقت کنید که ترکیب رنگی مبل‌ها با هم هماهنگ باشد و همچنین ترکیب رنگی مبل‌ها با زمینه خانه نیز باید هماهنگ باشد.

کسانی که مبل‌های چستر را برای دکوراسیون مدرن خود انتخاب می‌کنند، گاهی چرم، آجر و چوب را با مبل‌های خود هماهنگ می‌کنند که باعث می‌شود حس استحکام بیشتری به منزل خود بدهید. علاوه بر اینکه مبل‌های راحتی چستر با چوب و میزهای تیره می‌توانند ظاهر مدرن ایجاد کنند، می‌توانند اکسسوری‌های فلزی و و فضای جدیدی به وجود بیاورند.

انواع مبل چستر

مبل‌ چستر چرم

اگر پارچه مبل چستری که شما انتخاب کرده‌اید از جنس چرم است، احتمالا چیدمان شما شبیه سبک مدرن است.  باید مطمئن باشید که اگر دکوراسیون مدرن را می‌پسندید، این انتخاب هوشمندانه است. در این سبک می‌توانید به طور محسوسی از چوب و چرم در سایر وسایل استفاده کنید. همچنین وسایل براق فلزی هم در این سبک می‌تواند به شما کمک کند که بیشتر به مدرنیزه نزدیک شوید. مبل چستر چرمی بسیار راحت تمیز می‌شود که اگر این مبل به رنگ قهوه‌ای تیره یا مشکی باشد، به هیچ وجه کثیفی خود را نشان نمی‌دهد و به همین دلیل کسانی که فرزند کوچک یا حیوانات خانگی دارند دیگر احتیاج ندارند دائما به تمیزی مبل‌های خود برسند.

مبل چستر پارچه

اگر جنس مبل‌های چستری که تهیه کرده‌اید پارچه است، رنگ‌های روشن مثل طوسی، سفید، آبی روشن و … برای جلوه دادن به فضای خانه و ایجاد فضای مدرن بسیار مناسب است. علاوه بر این باید المان‌ها و لوازم دکوری مدرن و ساده را می‌توانید در کنار دکوراسیون مبلمان خود استفاده کنید و زیبایی بیشتری به منزل خود ببخشید. علاوه بر این استفاده از رنگ‌های خنثی در پارچه‌ مبل‌های چستر می‌تواند باعث شود که رنگ‌های دکوراسیون شاد شود. همچنین رنگ‌های تیره هم می‌توانند فضای قرون وسطایی و سنگین‌تری ایجاد می‌کنند.

مبل چستر مخملی

اگر انتخاب پارچه مبل برای شما مخمل است، می‌توانید به این نتیجه دست یابید که چیدمان شما به سبک‌های کلاسیک و سلطنتی نزدیک‌تر است. رنگ‌های سبز، قرمز، آبی و سایر رنگ‌های شاد از محبوب‌ترین رنگ‌های برای انتخاب مبل چسترفیلد است. اگر از این مبل‌ها برای طراحی‌های سلطنتی و کلاسیک استفاده می‌کنید، از میزهای جلومبلی با ترکیب فلز یا سنگ و فلز می‌توانید استفاده کنید تا بیشتر تجملاتی به نظر برسد. فضای خانه‌‌ای که با مبل‌های سلطنتی چستر مزین شده است بسیار متمایز‌تر از سایر دکوراسیون‌های سلطنتی است.

چگونه مبل‌های چستر را بچینیم؟

نکته‌ای که در خرید مبل چستر مهم است این است که ابتدا باید فضای کافی در مرکز نشیمن خود داشته باشید تا فضای رفت و آمد محدود نشود. چراکه معمولا این نوع مبل‌ها را در مرکز خانه قرار می‌دهند. خوبی این مبل‌ها آن است که پشتی این مبل‌ها زاویه‌دارند. پس دید را محدود نمی‌کند. همچنین به خاطر زیبایی که این مبل‌ها دارند می‌توان آنها را در مرکز خانه قرار داد و به خوبی توجه را جلب نمود. مزیت دیگر مبل‌های چستر دارند آن است که می‌توان از ست‌ها و نیم ست‌ها به صورت جدا و در چندین فضا استفاده نمود، به طوری که در کنار یک دیوار یک مبل چستر سه‌نفره ناقص به نظر نمی‌رسد و کاملا جوابگو است.

یکی از انواع چیدمان مبل‌های چستر به صورت مربعی است که بسیار محبوب است. به این صورت که مبل اصلی سه نفره روبه‌روی تلویزیون قرار می‌گیرد و یک مبل دونفره نیز با زاویه ۹۰ درجه در کنار مبل سه نفره قرار می‌گیرد. بقیه مبل‌ها نیز به صورت زاویه‌دار در کنار این مبل‌ها استفاده می‌شوند. این چیدمان بسیار پرطرفدار است و می‌توان در مرکز این مربع یک وسیله کانونی که به چینش معنا بدهد قرار داد. مثلا میز جلومیزی بزرگ یا شومینه‌ای را در مرکز قرار داد که فضا را صمیمی‌تر کند.

نوع دیگر چنیش مبل‌های چستر به این گونه است که مبل‌های چستر را روبه روی هم قرار داد. فضایی که این چنیش ایجاد می‌کند بسیار خارق‌العاده است و مناسب گفتگو و بازی می‌باشد. این باعث می‌شود طراحی مبلمان شما خاص و زیبا به نظر برسد. در این چیدمان می‌توانید از یک میز بزرگ هم در وسط مبل‌ها استفاده کنید. چرا که اولا کسانی که از مبل استفاده می‌کنند راحت‌تر باشند. همچنین دو طرف چیدمان به هم متصل شوند.

 

مبل چستر را از کجا تهیه کنیم؟

گالری آنلاین مبل‌ لوتوس که به خود اقدام به تولید مبل‌های با کیفیت و پُرطرفدار می‌کند یکی از بهترین فروشگاه‌های مبل ایران است. فروشگاه ما با توجه به خدماتی که ارائه می‌کند کمترین قیمت محصولات را دارد و به شما کمک می‌کند مبل‌ موردنظر خود را هم‌زمان با بهترین کیفیت و کمترین قیمت خریداری کنید. برای دیدن مبل‌های متنوع تولیدی لوتوس، می‌توانید از سایت ما بازدید کنید و تنوع مبل‌های فروشگاه را با چشم خود ببینید. برای دریافت مشاوره فنی و سفارش مبل با شماره تماس ما تماس بگیرید. از توجه شما عزیزان متشکریم.

امتیاز بدید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Call Now Button