قیمت ویژه و خرید بهترین مدل‌های سرویس خواب در عسلویه

قیمت ویژه و خرید بهترین مدل‌های سرویس خواب در عسلویه

یکی از لوازمی‌که تاثیر بسیاری بر زیبایی دکوراسیون اتاق خواب دارد و همواره حساسیت بسیاری در انتخاب آن صورت می‌گیرد سرویس خواب می‌باشد. مخصوصا در افرادی که تازه اقدام به آغاز زندگی مشترک خود می‌نمایند اهمیت دو چندانی خواهد داشت. انتخاب مدل، رنگ، اندازه و سبک سرویس خواب به سلیقه اشخاص بستگی دارد. به همین دلیل نمی‌توان به صورت قطعی گفت که چه طرح و مدلی برای خرید بهترین مدل‌های سرویس خواب در عسلویه مناسب است.

داشتن یک اتاق خواب مدرن و زیبا که حس آرامش را نیز القا نماید، به میزان بسیاری به جنس و مدل سرویس خواب وابسته است. در حال حاضر سرویس‌های خواب فقط برای استراحت افراد تهیه نمی‌شوند، بلکه طرح‌های زیبا و جذاب به عنوان قسمتی از دکوراسیون داخلی اتاق خواب و حتی منزل محسوب می‌گردند. توجه نمایید برای اینکه چه مدل سرویس خوابی را انتخاب نمایید علاوه بر سبک دکوراسیون مد نظر، باید به اندازه اتاق خواب هم دقت کنید. یکی از موضوعاتی که در رابطه با انتخاب و نیز خرید سرویس خواب با قیمت ویژه از ما پرسیده می‌شود این می‌باشد که ویژگی سرویس خواب خوب چیست؟ در مقاله امروز ویژگی‌های سرویس خواب خوب و نکات خرید بهترین مدل سرویس خواب می‌پردازیم.

همانطور که پیش‌تر گفته شد یکی از مهم‌ترین لوازم اتاق خواب که وجودش ضروری به شمار می‌آید ست کامل سرویس خواب با کیفیت و خوش ساخت است، سرویس خوابی که استراحتی خوب را برایتان به همراه داشته باشد. ترکیب شدن رنگ و طراحی جذاب، متریال خوب و دیگر شرایط که همگی در کنار یکدیگر سرویس خوابی خوب را فراهم می‌سازند را از گالری لوتوس بخواهید.

نکاتی که در زمان خرید سرویس خواب باید به آن دقت کنید

نکاتی که در زمان خرید سرویس خواب باید به آن دقت کنید

 • توجه کردن به متراژ و میزان فضای خالی اتاق خواب (از بابت عرض تخت خواب).
 • توجه نمودن به قد و وزن اشخاصی که قرار است از تخت خواب استفاده کنند (باید طول تخت از قد افراد بیشتر باشد).
 • به صورت کلی تخت خواب با کیفیت در هنگام خوابیدن یا برخاستن نباید صدایی داشته باشد.
 • سرویس خواب چوبی از جنس MDF انتخاب خوبی است، ولی توجه نمایید که تخت با کیفیت نباید بوی بدی بدهد.
 • ابعاد یک تخت خواب استاندارد برای حمل و نقل مناسب است. تختی که قطعاتش به آسانی از هم جدا شود انتخاب خوبی است.
 • بهترین ارتفاع تخت خواب از سطح اتاق ۴۰ الی ۴۵ سانتیمتر می‌باشد. چراکه ارتفاع کمتر از این حالت استاندارد، باعث نارضایتی و جمع گشتن پاها در زمان نشستن می‌شود.
 • عرض تخت خواب هم همانند ارتفاع آن می‌بایستی استاندارد باشد.
 • تخت خواب باید سبک و راحت باشد تا به آسانی بتوان آن را جا به جا کرد.
 • اگر رنگ سرویس خواب را درست انتخاب کنید سبب ایجاد آرامش می‌شود و در غیر این صورت می‌تواند منجر به برهم زدن آرامش اتاق خواب گردد و فضا را کمی‌آشفته نشان دهد.
 • علاوه بر نکات ذکر شده، مدل دکوراسیون اتاق و همچنین محدوده سنی فرد استفاده کننده مهم می‌باشد.
 • برای سرویس خواب عروس پیشنهاد می‌شود که از چوب سفید و رنگ‌های روشن استفاده شود زیرا زیبایی دلنوازی دارد.

شما در هر کجای ایران که باشید، با مراجعه به سایت فروشگاه‌ مبلمان لوتوس شیراز می‌توانید به صورت آنلاین سرویس خواب مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید. خرید از این فروشگاه‌ این امکان را به شما می‌دهد که طرح‌های مد نظر خود را مشاهده نمایید و با دریافت مشاوره از کارشناسان مجموعه و با توجه به فضا اتاق خود، به خرید بهترین مدل تخت خواب اقدام کنید.

تاثیر رنگ سرویس خواب در دکوراسیون

یک دست و هماهنگ بودن رنگ سرویس خواب‌ با دکوراسیون اتاق خواب بسیار مهم می‌باشد. سعی نمایید تا سرویس خوابی را انتخاب کنید که از رنگ‌های متعددی در طراحی‌اش استفاده نشده، این کار از لحاظ اصول فنگ شویی مناسب نیست و آرامش اتاق شما را بر هم می‌زند.

ابعاد استاندارد تخت خواب

برای خرید بهترین مدل سرویس خواب در عسلویه باید ابعاد تخت خواب را با توجه به فضا و متراژ اتاق خواب مشخص کنید. پیش از رفتن به خرید سرویس خواب حتما ابعاد اتاق را اندازه‌گیری نمایید. با توجه به فضای مورد نظر تخت خواب مناسب را انتخاب کنید. سپس برای خرید اقدام کنید. به صورتی که فضای کافی جهت رفت و آمد داشته باشید. تخت خواب‌ متوسط و معمولی با عرض ۹۰ سانتی متر برای یک نفر و با عرض ۱۶۰ سانتی متر برای دو نفر مناسب است. اما چنانچه از لحاظ فضا محدودیتی ندارید می‌توانید تخت خواب با عرض ۱۸۰ سانتی متر را هم انتخاب نمایید.

وجود انواع مدل‌ سرویس خواب چوبی و سلطنتی با بالاترین کیفیت، اولین قدم در انتخاب مناسب شما است. داشتن کیفیت ساخت بالا در سرویس‌های خواب‌ دو نفره با قیمت‌ مناسب و تضمین کیفیت، بزرگ ترین نکته‌ای است که باید به آن توجه کنید.

متریال اولیه در ساخت سرویس خواب

متریال اولیه در ساخت سرویس خواب

متریال ساخته شده سرویس خواب، یکی از مهم‌ترین مسئله در حین خرید سرویس خواب شیک است. پس باید به آن توجه گردد. به صورت کلی در کشورمان از ۴ نوع ماده اصلی برای ساخت سرویس خواب استفاده می‌گردد. مواد آن عمدتا از موارد زیر است:

 • چوب
 • ام دی اف
 • ورق ملامینه
 • فلز

رنج قیمتی مواد اولیه ساخت در تعیین قیمت نهایی کالا تأثیر به سزایی خواهد داشت. چنانچه بر حسب اولویت بخواهیم قیمت گذاری نماییم، بدون شک چوب از ام دی اف گران‌تر می‌باشد. ام دی اف از ملامینه گران‌تر است. ملامینه از فلز هم به مراتب قیمت تمام شده بالاتری خواهد داشت.

تشخیص جنس با کیفیت در هنگام خرید تخت خواب خوب

مرغوبیت مواد اولیه ساخت همیشه به ماندگاری آن کالا نیز اضافه می‌نماید. استفاده از چوب نراد، راش و یا گردو به جهت آماده سازی سرویس خواب تا مدت‌ها خیال مشتریان را از خرابی و موریانه زدن آسوده می‌نماید. از طرفی دیگر ورقه‌های ملامینه در مقابل ورقه‌های ام دی اف ماندگاری پایینتری دارند. مقاومت ورقه‌های ملامینه در مقابل رطوبت و آب خیلی از ام دی اف کمتر است. با برخورد حداقل رطوبت به این محصول تغییر شکل خواهد داد.

مواد اولیه ورقه‌های ملامینه و ام دی اف به دو بخش ‌هایکلاس و معمولی تقسیم می‌گردند.‌هایگلاس روکشی براق با انعکاس نور در خود است و جلوه‌ بیشتری به کار می‌دهد. ورقه‌های براق ساخته شده از ورقه‌های معمولی گران‌تر هستند. همچنین در هنگام خرید سرویس خواب می‌بایست به نکاتی نیز دقت شود. به عنوان نمونه کالایی که به شکل ماشینی منبت کاری می‌شوند، ارزان‌تر از سرویس خوابی هستند که دستی منبت کاری خواهند شد. نهایتا سرویس خواب با توجه به مقدار چوبی که در آن مورد استفاده قرار گرفته شده، قیمت گذاری می‌گردد. هر چه چوب به کار رفته کمتر، قیمت سرویس خواب ارزان می‌گردد.

تخت خواب‌هایی با روکش جذاب در اتاق خواب 

تخت خواب‌هایی با روکش جذاب در اتاق خواب

تلاش کنید که بدنه اصلی تخت خواب را ساده با رنگی خنثی انتخاب نمایید و سادگی آن را با کمک ملحفه‌های رنگی و کوسن‌های طرحدار و شاد جبران کنید. با چنین کاری می‌توانید هر چند وقت یک بار دکوراسیون اتاق خواب‌ تان را به راحتی عوض کنید و با تغییر فصول اتاق خوابی متفاوت داشته باشید.

سرویس خواب را از کجا بخرم؟

جهت خرید سرویس خواب شما می‌توانید به بازار‌های مبلمان در سرتاسر کشور مراجعه نمایید. اما این کار زمان بسیاری را از شما خواهد گرفت. این نکته را هم در نظر داشته باشید که سرویس خواب در نمایشگاه‌ها غالبا با قیمت بالاتری به فروش می‌رسند. یک راه راحت و به‌صرفه‌ جهت خرید سرویس خواب اینترنتی می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید به سایت‌ فروشگاه‌ اینترنتی مبلمان لوتوس مراجعه نمایید و جدیدترین مدل‌ها را مشاهده و با قیمتی ویژه و مناسب خریداری کنید. این سایت اینترنتی یکی از معتبرترین و با سابقه ترین فروشگاه‌های اینترنتی کشور است که ضمن دارا بودن نماد اعتماد، محصولات را به قیمت تولیدی و ارسال به درب منزل ارائه می‌کند.

گالری مبل لوتوس شیراز با تولید سرویس خواب با کیفیت و با طرح‌های به روز به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید از سراسر ایران از شهر زیبای شیراز سرویس خواب با قیمت ویژه و مناسب خریداری نمایید. سپس سفارشتان را طی ۲۴ ساعت دریافت کنید.

جهت سفارش سرویس خواب آنلاین و مشاهده تمام مدلهای گالری لوتوس و دریافت مشاوره خرید رایگان با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

تلفن فروشگاه: ۳۸۴۳۶۵۰۲-۰۷۱

امتیاز بدید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Call Now Button