خرید مبل راحتی کلاسیک با بهترین قیمت

خرید مبل راحتی کلاسیک با بهترین قیمت

امروزه مبلمان و وسایل خانگی تاثیر زیادی بر روی ظاهر خانه دارد. مبلمان یکی از مهم‌ترین مقوله‌هایی است که افراد مورد توجه قرار می‌دهند. در این میان مبل یکی از مهم‌ترین اجزای دکوراسیون منزل استو یعنی تاثیر زیادی بر روی زیبایی آن دارد. انتخاب مبل یک فرایند بسیار حساس و اثرگذار است. اگر در انجام آن دقت کافی نداشته باشید، ممکن است دچار اشتباه شوید. ما در این مطلب سعی می کنیم نکاتی را در مورد خرید مبل ذکر کنیم تا شما انتخاب راحت‌تری داشته باشید. در صورتی که پرسشی برای شما ایجاد شد، می‌توانید با شماره تماس فروشگاه لوتوس تماس حاصل فرمایید.

انتخاب مدل مبل راحتی کلاسیک متناسب با فضای خانه

مبل کلاسیک نوعی از مبل است که با بیشتر منازل هم‌خوانی دارد. یعنی می‌توان از آن در هر جایی استفاده کرد. اگر در پذیرایی و نشیمن خود فضای زیادی دارید به راحتی می‌توانید مبل‌ راحتی کلاسیک و  یا سلطنتی را برای خود انتخاب کنید. بنابراین حالت انتخاب‌های زیادی دارید. در این حالت پیشنهاد ما این است که از دو یا چند دست مبل با کاربردهای مختلف استفاده کنید.  تنوع بیشتری در خانه خود ایجاد کنید. مبلمان راحتی با کاناپه بزرگ فضای صمیمی‌تری ایجاد می‌کنند. مبل‌های کلاسیک فضای رسمی‌تر و شیک‌تری دارند. همچنین می‌توانید با توجه به فضای خانه و سلیقه خودتان میزها و ناهارخوری‌ها را طوری بچینید که کاربرد خانه‌تان را افزایش دهید.

اما در طرف مقابل انتخاب مبل در آپارتمان‌های با متراژ پایین نیز بسیار با اهمیت است.  در آپارتمان‌های کوچک باید حداکثر استفاده را از فضا نمود و نشیمن کاملا باید بهینه باشد. در بازار  مبل‌های کلاسیک نیم ست، مبل‌‌های ال و مبل‌های راحتی کوچک وجود دارد که برای این فضاها بسیار مناسب است. ضمنا صندلی‌های مبلی نیز به تازگی طراحی شده‌اند. آنها برای استفاده در آپارتمان یا حتی سالن‌های متوسط و بزرگ نیز بسیار محبوب است. برای اینکه بتوان در فضای آپارتمان‌های کوچک تنوع بیشتری ایجاد شود و حداکثر استفاده را از فضا داشت، بهتر است از نیم‌ست‌های کوچک ۵ نفره مبلمان استفاده شود. بدین ترتیب محیط منزل نیز بزرگ‌تر دیده می‌شود.  علاوه براینها اگر در انتخاب مبل به رنگ‌های روشن توجه کنید، می‌توانید طوری منزل را بچینید که بزرگ‌تر نشان داده شود. در میان انواع مبل‌ها، مبل راحتی کلاسیک گزینه بسیار مناسبی برای آپارتمان‌های کوچک است.

تاثیر سلیقه در انتخاب مبل کلاسیک

مبل‌های کلاسیک انواع و مدل‌های مختلفی دارند. همه مدل‌های آنها برای یک نفر مناسب نیست. هرکس باید دقیقا  مبلی را انتخاب کند که ایده‌آل خودش باشد. اولین گام در انتخاب صحیح مبل، آگاهی از سلایق شخصی است. احتمالا فکر کنید که این عامل ساده است. اما اگر قبل از مراجعه به فروشگاه سبک و نوع مبلمان مورد علاقه خود را انتخاب نکنید علاوه بر سر درگمی دچار هدر رفت زمان نیز خواهید شد که باعث می‌شود از خرید خود پشیمان شوید. بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از اینکه مبل‌های موجود در فروشگاه را ببینید رنگ، نوع، سبک، جنس و حتی محل قرارگیری مبل‌ها را مشخص کنید تا در فروشگاه دچار سردرگمی نشوید.

همانطور که گفتیم مبل‌های کلایسیک دارای مدل‌ها و طرح‌های متفاوت، با رنگ‌بندی‌های متفاوت هستند. هر کدام از آنها برای یک سلیقه مناسب می‌باشد. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و علایق خود ویژگی‌های مختلف مبل را در نظر بگیرید و مورد مطلوب خود را انتخاب کنید. در ذیل چند ویژگی‌ مربوط به سلیقه مبل‌ها را شرح داده‌ایم:

محل قرارگیری مبل

محل قرارگیری مبل

یکی از عواملی که باید در انتخاب مبل به آن توجه کنید فضایی است که مبل در آن قرار می‌گیرد. اندازه فضا، حالت ساخت محل مورد نظر، مسیر رفت و آمد در خانه، فضای اشغال شده توسط سایر وسایل و ترکیب نور آن فضا از اهمیت زیادی برخوردار است. سعی کنید قبل از خرید مبل‌های کلاسیک، متراژ محل قرارگیری مبل‌ها را اندازه بگیرید. بدین ترتیب مبلی را انتخاب میکنید که با ویژگی‌های محل مورد نظر هم‌خوانی داشته باشد.

توجه به زمینه منزل

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم، مبلمان باید با ویژگی‌های کُلی و جزئی منزل هماهنگ باشد. اگر تضاد پیش‌بینی نشده‌ای در فضای خانه بین وسایل و مبل‌ها به وجود بیاید ممکن است باعث پشیمانی شما شود. تضاد رنگی گاهی اوقات که تنوع اسباب و وسایل زیاد است می‌تواند باعث زیبایی منزل شود. اما اگر سبک کلاسیک را برای تمام وسایل پسندیده‌اید، باید از مبل‌های کلاسیک نیز استفاده کنید. به طور کُل باید همه وسایل خانه از یک سبک انتخاب شوند. معمولا رنگ‌های شاد کمتر در دکوراسیون کلاسیک استفاده می‌شوند. توصیه ما این است که در انتخاب مبل از این رنگ‌ها استفاده نکنید. جنس پارچه مبلمان نیز باید با سایر وسایل پذیرایی هماهنگ باشد. یعنی اگر در انتخاب بیشتر وسایل از چرم استفاده شده است، نمی‌توان از پارچه کتان برای خرید مبل استفاده کرد.

توجه به کیفیت مبل کلاسیک

معمولا مبل‌های راحتی کلاسیک دوام بالایی دارند که هرچقدر کیفیت آنها بیشتر باشد دوام بیشتری نیز دارند. بنابراین به دلیل اینکه طول عمر این نوع از مبلمان نسبتا زیاد است، شما می‌توانید هزینه زیادی را برای خرید آن صرف کنید و از دوام و کیفیت مبل لذت ببرید. کیفیت مبل راحتی کلاسیک به جنس و نوع چوبی که در آن به کار رفته، و همچنین جنس پارچه مربوط است. علاوه بر این جنس اسفنج‌های داخل مبل نیز اهمیت زیادی دارد. این باعث می‌شود مبل دیرتر فرم و شکل خود را از دست بدهد. ما توصیه می‌کنیم اگر قصد خرید مبل راحتی کلاسیک با کیفیت را دارید، خیلی نگران هزینه نباشید. در فروشگاه آنلاین لوتوس بهترین مبل‌های کلاسیک و نازل‌ترین قیمت‌ها ارائه می‌شود تا شما دوستان از خرید مبل بیش  از همیشه لذت ببرید.

قیمت مبل راحتی کلاسیک

مبل‌های راحتی کلاسیک به خاطر جنس و ساخت‌های متفاوتی که دارند قیمت‌های متفاوتی نیز دارند که می‌تواند بین ۷ تا ۵۰ میلیون تومان باشد. قیمت این مبل‌ها کمتر از مبل استیل و سلطنتی است و به شدت به جنس چوب (یا کلاف) که ممکن است از گردو، راش، بلوط یا سنجد باشد. اگر می‌خواهید در فروشگاه پول زیادی را به خاطر مبلی با کیفیت پایین هزینه نکنید، پیشنهاد می‌کنیم از یک فروشگاه معتبر مثل لوتوس مبلمان مورد نیاز خود را تهیه کنید.

تاثیر رنگ مبل‌های راحتی کلاسیک

همانطور که می‌دانید رنگ مبل راحتی کلاسیک تاثیر زیادی بر روی زیبایی آن دارد. اما ما در اینجا می‌خواهیم تاثیر دیگر رنگ مبل را برایتان توضیح دهیم. مبل‌های کلاسیک دو نوع رنگ پوششی و براق دارند. رنگ‌های براق باعث می‌شود بهتر سطح چوب را ببینید و اگر متوجه زدگی شدید از خرید آن صرف نظر کنید. رنگ‌های پوششی روی چوب را می‌پوشانند و باعث می‌شوند عیوب روی آن به راحتی دیده نشود. در انتخاب رنگ مبل دقت کنید که رنگ روی چوب‌ها باید کاملا یک دست باشد. همچنین رنگ مبل متقارن باشد تا وقتی در خانه قرار گرفت چشم را اذیت نکند.

پارچه و روکش مبل راحتی کلاسیک

پارچه و روکش مبل راحتی کلاسیک

انتخاب پارچه مبل راحتی کلاسیک بسیار مهم است و باعث می‌شود دوام و زیبایی مبل تضمین شود. بیشتر پارچه‌هایی که در بازار وجود دارند چینی یا ترک هستند که کیفیت پارچه‌های ترک معمولا از سایرین بیشتر است. البته پارچه‌های ایرانی  نیز در بازار موجود است که معمولا کیفیت خوبی دارند و حتی ممکن است دوام بیشتری نیز داشته باشند. پارچه‌های یزد بسیار معروف هستند و از آنها برای رو مبلی هم استفاده می‌شود. توصیه می‌کنیم در هنگام خرید مبل راحتی کلاسیک توجه داشته باشید، جنس پارچه ضخیم باشد و بیش از ظریف، نرم یا زبر نباشد که باعث کاهش کارآمدی آن می‌شود. ضمنا برای اینکه بعد از خرید پشیمان نشوید، دقت کنید پارچه یکدست باشد و زدگی خاصی نداشته باشد.

اگر جنس پارچه مبل راحتی کلاسیک مخمل است، به راحتی می‌توانید کیفیت آن را بسنجید. به طوری که اگر پارچه بعد از لمس به حالت اول بازگشت، جنس آن مناسب است و در غیر این صورت مرغوب نیست. همچنین در انتخاب پارچه مبل‌هایی که پرز دارند دقت کنید که این پرزها نباید به وسیله ناخن از هم جدا شوند که در این صورت پارچه مبل به سرعت خراب می‌شود. علاوه بر اینها پارچه‌هایی که کش می‌آیند را به هیچ وجه نباید برای مبل‌های راحتی کلاسیک انتخاب کنید. سعی کنید مبلی را انتخاب کنید که طرح‌های روی پارچه آن با طرح‌های روی چوب‌ها هماهنگ باشد تا زیبایی بیشتری به منزلتان ببخشد. توجه داشته باشید که هر چقدر کیفیت پارچه مبل و دوخت آن بیشتر باشد قیمت بیشتری نیز دارد و از مبلی که قیمت کمی دارد نباید انتظار کیفیت خیلی زیادی داشت.

مبل راحتی کلاسیک موردنیاز خود را از چه محلی تهیه نماییم؟

همانطور که قبلا گفتیم باید دقت کنید که از محلی مورد اعتماد مبلمان خود را تهیه کنید تا سودجویان نتوانند شما را فریب دهند. ضمنا فروشگاهی که اقدام به فروش مبل می‌کند باید از هر لحاظ تنوع بالایی ارائه کند تا انتخاب مشتری راحت باشد. فروشگاه آنلاین لوتوس بهترین محل برای خرید مبل است چرا که باکیفیت‌ترین مبل‌ها را با کم‌ترین قیمت عرضه می‌کند که باعث می‌شود مشتری هرچه بیشتر از خرید خود راضی باشد. علاوه بر این فروشگاه لوتوس تنوع مبلمان زیادی از لحاظ جنس، رنگ، سبک و … دارد که کنترل بیشتری بر خرید مبل ایجاد می‌کند. برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره تماس بخش ارتباط با تماس حاصل فرمایید.

امتیاز بدید!

2 دیدگاه برای “خرید مبل راحتی کلاسیک با بهترین قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Call Now Button