بهترین مبل فروشی کازرون کجاست

بهترین مبل فروشی کازرون کجاست

برای تک تک ما پیش آمده وقتی وارد یک فروشگاه مبل فروشی، نمایشگاه مبلمان و یا فروشگاه اینترنتی مبل می‌شویم هر کدام از انواع مبل‌ها به گونه‌ای دل ما را می‌رباید. برای انتخاب درست مبلمان در خانه و نیز ست کردن آن با دیگر وسایل منزل، باید ابتدا با انواع مدل مبلمان و بهترین مبل فروشی در کازرون آشنا باشید. جهت دانستن این که چند نوع مبل وجود دارد با مقاله امروز فروشگاه اینترنتی و حضوری مبل لوتوس همراه شوید.

دسته بندی کلی مبلمان وجود دارد و به صورت زیر است:

  • مبل استیل (همان مبل سلطنتی)
  • مبل کلاسیک
  • مبل راحتی

شاید لزوما همه این مدل‌ها هویت ایرانی نداشته باشند، ولی در خانه‌های ایرانی طرفداران زیادی دارند. هر کدام از این انواع خود به دسته‌های جزیی تقسیم می‌شوند که در این مطلب شرح خواهیم کرد.

مبلمان راحتی چیست؟

در بین تمام مدلهای مبلمانی که اشخاص برای منزل، محیط کار و … فراهم می‌نمایند مبلمان راحتی جزء آن دسته از مبل‌هایی است که طرفداران بسیاری دارد و تا حد زیادی در میان مردم جا افتاده است. اغلب خانواده‌ها تمایل دارند تا حداقل یک دست از این نوع مبل را در منزل خود در قسمت پذیرایی داشته باشند.

با نشستن و تکیه دادن بر مبل راحتی می‌توان خستگی روزانه را رفع نمود و به احساسی سرشار از آرامش دست یافت. این نوع مبلمان در دو نوع نیمه راحتی و کاملا راحت تولید می‌شوند. مبل کاملا راحتی تقریبا جنبه شخصی دارد و ظاهرش به نحوی می‌باشد که عموما برای استراحت استفاده می‌گردد. مبلمان نیمه راحتی تا حدی رسمی‌هستند و علاوه بر مصارف شخصی، جهت پذیرایی هم مناسب می‌باشند. مبلمان راحتی در تنوعی از رنگ، طرح و جنس ساخته می‌شوند و با هر نوع دکوراسیون داخلی قابل طراحی هستند. حتی مدل راحتی را می‌توان به عنوان گزینه‌ای مناسب در اتاق خواب استفاده کرد.

مبلمان ال شکل

مبل مدرن ال مدل دیگری از مبلمان مدرن راحتی می‌باشد که فضایی دنج و دوستانه ‌را برای خانه‌های کوچک به ارمغان خواهد آورد. مبلمان ال فضای کمتری را در فضای خانه اشغال می‌کند ولی جای بیشتری را جهت نشستن در اختیار افراد قرار می‌دهد. در صورتی که گوشه‌های منزلتان به گونه‌ای می‌باشد که نمی‌توانید استفاده بهینه از آن داشته باشید توصیه می‌کنیم از مبلمان ال جهت پر کردن این پرتی‌های فضای خانه استفاده نمایید تا هم از فضای خود به شکل بهینه استفاده کنید و هم محیط منزلتان دلبازتر دیده گردد. اگر به فکر انتخاب مبلمان برای آپارتمان کوچک هستید، پیشنهاد ما خرید مبلمان ال از بهترین مبل فروشی کازرون است.

مبلمان کلاسیک

مبل‌ سبک کلاسیک مانند مبل استیل تقریبا مختص به ایران است. در دیگر کشورها به ندرت دیده می‌شود. این مدل مبلمان از لحاظ ظاهری تقریبا شبیه به مبل‌ سلطنتی است با این تفاوت که منبت کاری‌ تاج، دسته و پایه مبل کمتر می‌باشد. پس برای کسانی که مبلمان سلطنتی را به دلیل شلوغی زیادش نمی‌پسندند، مناسب می‌باشد. مبلمان کلاسیک را می‌توان مبلی مابین مبل‌ استیل و راحتی شناخت. چون  از مبل راحتی راحت بودنش و از مبل‌ استیل ظرافت و زیبایی خاصش را به ارث برده است. مبل‌ کلاسیک از لحاظ قیمتی عموما بین مبلمان سلطنتی و راحتی قرار دارد. در شرایط کیفی مساوی، از نظر چوب، پارچه و… ارزان‌تر از مبل‌ استیل و گران‌تر از مبل‌ راحتی می‌باشد.

نمای شیک دکوراسیون خانه به سبک کلاسیک با خرید مبل کلاسیک از بهترین مبل فروشی کازرون تکمیل می‌گردد، مبلمانی که استفاده از رنگ طلایی در قاب دورش ویژگی اصلی آن به حساب می‌آید. در طراحی بعضی از این مبلمان‌ها از هنر منبت کاری استفاده می‌گردد که نمای فوق العاده زیبایی به آن می‌بخشد. با طراحی مبل کلاسیک مدرن، امکان استفاده از آن‌ در سبک مدرن هم فراهم شده است.

انواع مختلف کاناپه

کاناپه

کاناپه‌ها انواع گوناگونی دارند و به مدل‌های مختلف آن در ادامه اشاره می‌کنیم.

تاریخچه مدل مبل چسترفیلد به قرن هجده میلادی و به زمان ارل چسترفیلد چهارم بر می‌گردد. ارل نجیب زاده‌ای بود که راحت بودن محل نشستن برایش بسیار مهم بود، وی مبل‌ها را بدون هیچ نوع چین و چروک می‌خواست. مبلمان چسترفیلد که چند سال است که حضورش در منازل ایرانی پر رنگ شده، کاناپه‌های راحتی به همراه دکمه‌های لمسه کاری هستند که با مدلهای متنوع متریال پارچه و چرم تولید می‌شوند. اولین چیزی که در نگاه اول مبل چسترفیلد به ذهن می‌رسد لحاف‌هایی می‌باشد که به دست مادر بزرگ در خانه دوخته می‌شدند.

فرم لحاف دوزی شده و طره دار شده این مدل مبلمان احساس جالبی را در افراد بیدار می‌نماید. بعضی از انواع مبل چسترفیلد که در میان مردم با نام مبل چستر شناخته شده، از پارچه و برخی دیگر از چرم ساخته می‌گردند. در برخی از مدل‌ها کل سطوح داخلی و بیرونی لمسه کاری می‌شود و جلوه خاصی به مبل‌ می‌بخشد. در برخی دیگر تنها قسمت داخلی و دسته‌ها رویه کوبی می‌گردد.

کاناپه سه نفره انگلیسی:

دسته‌های کوتاه و پشتی‌های بلندی دارد. زیر و روی این مدل مبلمان بالشتک قرار دارد و خیلی راحت است. معمولا این نوع از مبل برای استراحت و دراز کشیدن در جلوی تلویزیون خیلی مناسب هستند.

تاکسیدو:

نوع دیگری از کاناپه است که پشتی و دسته‌های بلندی دارد. سراسر این نوع مبل پارچه‌ای است.

مبل شزلون:

نوعی مبلمان با طراحی خاص و بی نظیری است و از انواع مبل کلاسیک می‌باشد. این مدل مبلمان، نماد و حالت سلطنتی دارد.

نیمکت فرانسوی، که برای اماکن اداری و رسمی‌‌بسیار مناسب هستند. این مبلمان دسته‌های چوبی تراش خورده و خمیده دارد.

مبل‌های چرمی

مبلمان چرمی‌ مبلمان پرطرفداری است که جای خودش را در خانه‌های سنتی و مدرن باز کرده‌ است. این مبل‌ها با بدنه و دو دسته چرمی ‌(مصنوعی و طبیعی) جلوه شیک و منحصر به فردی به دکوراسیون خانه می‌بخشند. مبل‌های چرم از دو قسمت کلی در ساختار رویه خودشان برخوردارند. چرم‌ طبیعی از پوست حیوانات و بعد از دباغی و… تحویل تولیدکننده صنعتی و سنتی مبل و بهترین مبل فروشی کازرون می‌گردد تا آنان مبلمان دست ساز یا ماشینی را تولید کنند و بخش دوم چرم‌های مصنوعی می‌باشند که با مواد شیمیایی مجاز و صنعتی ساخته و فرآوری می‌گردند. این نوع مبلمان از لحاظ قیمت و دوام درجه بندی‌ متفاوتی دارد.

در زمان خرید مبل چرم می‌بایست به موارد زیادی توجه کنید. از قبیل این که چرم کیفیت مطلوبی داشته باشد. به صورت کلی چرم‌ با کیفیت خوب، نرم هستند و در مقابل چرم‌های بی کیفیت خشک هستند و دچار ترک خوردگی می‌گردند. هم چنین به خاطر بسپارید که این مدل مبلمان به مراقبت زیاد نیاز دارد تا دچار ترک نشود.

مبل چرمی و مشخصات آن

مبلمان استیل مدرن یا سلطنتی

از ویژگی‌ مهم بهترین مبل فروشی کازرون و مبلمان استیل می‌توان به موردهایی همچون جنس چوب، ارتفاع بلند، منبت کاری‌ ویژه بر روی دسته و پایه، سنگین بودن وزن مبلمان، تشک دوبل یک تکه، تاج و طراحی تشریفاتی آن اشاره نمود. جنس چوب مبلمان استیل غالبا از چوب سفید، راش یا گردو می‌باشد.

این نوع مبل همانطور که از نامش پیداست فرم سلطنتی دارد و مناسب سلیقه اشخاصی است که پیرو زندگی با سبک سلطنتی می‌باشند. این نوع مبلمان دسته‌ و پایه‌ متنوع و پر از نقش و نگار دارند که با هنر دست ساخته می‌گردند. یکی از عللی که این مبلمان از محبوبت بالایی در ایران برخوردار می‌باشد وجود خانه‌های بزرگ است که این مدل مبل‌ عظمت و بزرگی خانه را در کنار لوکس بودن همزمان افزایش می‌دهد و احساس اشرافی به خانه القا می‌نماید.

در مجموع نکاتی که هنگام خریدن انواع مبلمان استیل باید به آن توجه شود کلاف مبلمان، پارچه، فوم و اسفنج آن و نیز نوع رنگ و چوب به کار گرفته شده در مبلمان می‌باشد.

 

فروشگاه اینترنتی و حضوری مبل لوتوس شیراز با تولید مبلمان با کیفیت و با طرح‌های به روز به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید از سراسر ایران از شهر زیبای شیراز مبلمان با قیمت مناسب خریداری نمایید و سفارشتان را طی ۲۴ ساعت دریافت کنید.

جهت سفارش مبلمان آنلاین و مشاهده تمام مدلهای فروشگاه اینترنتی و حضوری مبل لوتوس و دریافت مشاوره خرید رایگان با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

تلفن فروشگاه: ۳۸۴۳۶۵۰۲-۰۷۱

امتیاز بدید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Call Now Button