معرفی بهترین فروشگاه مبلمان و سرویس خواب در شیراز

معرفی بهترین فروشگاه مبلمان و سرویس خواب در شیراز

فروشگاه سرویس خواب و مبلمانی که شما از آن قرار است وسایل منزل یا جهیزیه خود را تهیه کنید، اصلی‌ترین نقش را در کیفیت محصولات و هزینه‌ای که از طرف شما می‌شود دارد. بسیاری از مشتریان میخواهند بدانند که کدام فروشگاه برای خرید وسایل مهمی همچون مبلمان و سرویس خواب مناسب است؟ آیا اعتبار یک فروشگاه به کیفیت متریالی که در تهیه اسباب و وسایلی که می‌فروشد، بستگی دارد؟

سرویس خواب و مبلمان از اصلی‌ترین وسایل هر خانه و کاشانه‌ای است. امروزه کمتر منزلی پیدا می‌شود که بدون مبلمان و یا بدون سرویس خواب باشد. حتما می‌دانید که منظور از سرویس خواب فقط تخت خواب و پاتختی نیست. هر سرویس خواب شامل وسایل مختلفی از جمله آینه، تخت خواب، پاتختی، پاف، پادری، دراور و… است.

اکثر خانواده‌های ایرانی نیز مبلمان و وسایل اتاق خواب را بعد از چند سال استفاده عوض می‌کنند. بنابراین این وسایل جزو وسایل عمری زندگی محسوب می‌شوند. اگر قصد دارید که از مبلمان و سرویس خواب منزل خود چندین سال استفاده کنید، حتما به اعتبار فروشگاه مورد نظر که قصد خرید سرویس خواب خود را از آن دارید، توجه کنید.

امروز در این مقاله از فروشگاه لوتوس قصد داریم تا بهترین فروشگاه سرویس خواب و مبلمان را با ذکر قیمت به شما معرفی کنیم. پس اگر قصد خرید سرویس خواب در شیراز را دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بهترین و معتبرترین فروشگاه مبلمان و سرویس خواب در ایران

اعتبار یک فروشگاه مبلمان و سرویس خواب با کیفیت اجناس و محصولات آن ارتباط مستقیمی دارد. مسئله ساده است. فرض کنید یک فروشگاه اجناس بی کیفیت و بدرد نخوری برای مشتریان فراهم کند. آیا شما در آن صورت به عنوان مشتری این فروشگاه را معتبر می‌دانید؟

قطعا پاسختان منفی‌ست. فروشگاهی معتبر است که بتواند نیازهای مشتری را با اجناسی مرغوب و با کیفیت برطرف کند. این فروشگاه به مرور زمان بین مردم جا افتاده و به عنوان یک فروشگاه معتبر شناخته می‌شود.

از طرف دیگر وسایلی همچون مبلمان و سرویس خواب نیز از جمله وسایلی است که هر فرد برای خرید  آن مجبور به پرداخت هزینه‌های سنگینی می‌شود. به همین دلیل برای مشتریان مهم است که این وسایل را از جایی خریداری کنند که ارزش هزینه و دست‌رنج آنها را هدر ندهد. بنابراین باید فروشگاه معتبر و مناسبی برای چنین خریدهایی انتخاب شوند که بهترین محصولات را برای مشتریان فراهم کند.

فروشگاه مبلمان و وسایل منزل لوتوس مفتخر است که طی سال‌های متمادی انواع مختلف و با کیفیتی از سرویس‌های خواب و مبلمان زیبا و متنوع را به هموطنان عزیز ایران، خصوصا شیرازی‌های عزیز تقدیم کند. شما خواننده گرامی می‌توانید از هر کجای کشور عزیزمان و از طریق وب سایت فروشگاه، سرویس‌ خواب‌های لوتوس ما را ملاحظه کرده و از هر کجای ایران، ثبت سفارش کنید. همچنین برای خرید سرویس خواب مورد نظر خود می‌توانید از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام فروشگاه لوتوس و یا تماس با شماره تلفن ۰۷۱۳۸۴۳۶۵۰۲ از قیمت‌ها و طرح‌های موجود در فروشگاه لوتوس مطلع شوید.

ویژگی‌های یک فروشگاه معتبر برای خرید سرویس خواب و مبلمان

ویژگی‌های یک فروشگاه معتبر برای خرید سرویس خواب و مبلمان

در هر فروشگاهی که قدم بگذارید، حرف اول را کیفیت و تنوع محصولات می‌زند. از فاکتورهای مهمی که یک فروشگاه معتبر باید برای شما فراهم کرده باشد :

  • مرغوب بودن جنس چوب
  • مرغوب بودن بدنه سرویس خواب
  • استفاده از پارچه‌های با کیفیت و مرغوب برای مبلمان
  • استفاده از چوب‌های اصل و با کیفیت برای بدنه مبلمان
  • ابعاد و اندازه‌های مناسب و استاندارد برای تخت خواب و مبلمان
  • و…

در کنار تمام این موارد، تنوع محصولات و ارائه مدل‌های سرویس خواب و مبلمان در رنگ‌های مختلف و پارچه‌های متنوع از اصلی‌ترین مزایایی است که یک فروشگاه سرویس خواب باید برای مشتریان در نظر بگیرد. همچنین چنین فروشگاه‌هایی باید بتوانند جنس بدنه و رنگ آن را مطابق سلیقه مشتری تغییر بدهند.

آنها باید درک کنند که شما برای خرید سرویس خواب و یا مبلمان منزل خود قرار است مبلغی پرداخت کنید که برای کسب آن زحمت زیادی کشیده‌اید. پس باید با صبوری به سخنان شما گوش داده و تا حد امکان، محصول مورد نظر شما را فراهم کند.

فروشگاه مبلمان و وسایل منزل سال‌هاست که به فروش انواع مختلف و با کیفیتی از سرویس‌های خواب و مبلمان زیبا و متنوع می‌پردازد. فروشگاه ما انواع بسیار زیاد و متنوعی از سرویس خواب و مبلمان زیبا، درجه یک، متنوع و با کیفیت را به مشتریان عزیز از هر کجای ایران عرضه می‌دارد.

شما خواننده گرامی می‌توانید از هر کجای کشور عزیزمان و از طریق وب سایت فروشگاه، سرویس‌ خواب‌های لوتوس ما را ملاحظه کرده و از هر کجای ایران، ثبت سفارش کنید. همچنین برای خرید سرویس خواب مورد نظر خود می‌توانید از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام فروشگاه لوتوس و یا تماس با شماره تلفن ۰۷۱۳۸۴۳۶۵۰۲ از قیمت‌ها و طرح‌های موجود در فروشگاه لوتوس مطلع شوید.

انواع تخت خواب‌های یک سرویس خواب

انواع تخت خواب‌های یک سرویس خواب

طبقه‌ای:

این نوع تخت خواب برای اتاق کودکان است. چنین تخت خواب‌هایی به صورت دو طبقه بالای هم قرار دارند. این باعث می‌شود دو تخت در اتاق جای بگیرد ولی فقط فضای یک تخت اشغال شود. ایمنی و استحکام چنین تخت خواب‌هایی بسیار مهم است.

بادی:

تخت خواب بادی نوعی از تخت خواب است که برای منازلی با متراژ کم و یا برای سفر و حمل و نقل‌های آسان استفاده می‌شوند. این نوع تخت خواب بسیار راحت است و تنوع بالایی نیز دارد.

فلزی:

مردم امروزه اسباب کشی‌های زیادی را تجربه می‌کنند. به همین دلیل در اکثر مواقع افراد ترجیحشان این است که از تخت خواب‌های فلزی استفاده کنند. چرا که این تخت‌ها به راحتی باز می‌شوند تا در جای دیگری قرار گیرند.

متحرک:

چنین تخت خواب‌هایی عموما برای منازلی که مهمان سرزده زیاد دارند، استفاده می‌شوند. بدین صورت که این تخت خواب می‌تواند در کمد شما جای بگیرد و زمانی که مهمانی سر زده داشتید، آن را برای او پهن کنید تا دراز کشیده و استراحت کند.

کاناپه‌ای:

برخی منازل که فضای کمی دارند می‌توانند از این تخت خواب‌ها استفاده کنند. در این صورت شما هم یک تخت خواب و هم یک کاناپه راحت دارید. هر وقت مایل باشید، می‌توانید آن را پهن کرده و دراز بکشید.

جک دار:

سرویس خواب جک دار برای خانم‌ها و آقایانی که وسایل بسیار زیادی دارند مناسب است. بخشی که تشت در آن قرار می‌گیرد در تخت خواب‌های جک دار به واسطه یک جک بالا می‌رود و زیر آن وسایل مختلفی قرار می‌گیرد. بنابراین بسیاری از وسایل‌ شما نیز با چنین تخت خوابی سامان خواهد گرفت.

بهترین فروشگاه مبلمان و سرویس خواب در شیراز

شیراز از شهرهای پرآوازه و زیبای ایران است که در سالهای اخیر پیشرفت چشم‌گیری در زمینه مبلمان و دکوراسیون داخلی داشته است. تولیدی‌های مختلف مبلمان در این شهر از تنوع و کیفیت‌های مختلفی تشکیل شده که می‌توانند در کنار هم، بهترین محصولات را در اختیار خریداران گرامی قرار دهد.

اگر شما نیز ساکن شیراز هستید و یا قصد دارید مبلمان منزل یا شرکت خود را از شیراز خریداری کنید، حتما از فروشگاه لوتوس شیراز دیدن فرمایید. گالری مبل لوتوس جهت پیش برد اهداف فروش و حمایت از مشتری اقدام به همکاری با بانک ملت جهت فروش محصولات با اقساط ۳۶ ماهه در شعبه شیراز نموده است.

اصلی‌ترین هدف مدیران و کارکنان این مجموعه پرتلاش، حفظ رضایت مشتری و ارائه باکیفیت‌ترین محصول ایرانی به آنهاست. در فرایند تولید محصولات این فروشگاه از بهترین متریال، پارچه‌ها و باکیفیت‌ترین چوب‌های مناسب کلاف مبل‌های راحتی و کلاسیک استفاده می‌شود. سرویس خواب و میزهای مختلف این فروشگاه نیز مطابق سلیقه ایرانیان عزیز و مدرن‌ترین طرح‌های روز دکوراسیون داخلی است.

همچنین شما عزیزان می‌توانید پیش از مراجعه به شعبه شیراز این فروشگاه، از قسمت فروشگاه آنلاین مبلمان لوتوس انواع مختلف مبلمان راحتی، کلاسیک، صندلی‌ها، سرویس‌ خواب و میزهای ناهارخوری را ملاحظه کرده و راحت‌تر انتخاب کنید.

امتیاز بدید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Call Now Button