قیمت مبل راحتی خوب در شیراز

فروشگاه مبلمان لوتوس

خرید مبل‌های راحتی بیشتر از دیگر انواع مبلمان مورد تایید سلایق جوانان و مشتریان مبلمان هستند. اما اصلی‌ترین دغدغه افراد برای خرید وسایل دکوراسیون منزل، قیمت آنهاست. مبلمان راحتی در مقایسه با مبلمان کلاسیک و استیل از قیمت کمتری برخوردارند و بیشتر مورد استقبال مردم قرار می‌گیرند. در این مقاله از مبلمان لوتوس قصد داریم تا درباره انواع مختلف و قیمت‌ مبل راحتی را شما خوانندگان عزیز صحبت کنیم.

اما قبل از آغاز مقاله، بهتر است بدانید که فروشگاه مبلمان لوتوس به جهت کسب رضایت شما مشتریان عزیز و جهت پیش برد اهداف فروش و حمایت از مشتری جهت فروش محصولات با اقساط ۳۶ ماهه در شعبه شیراز با بانک ملت هماری می‌کند. 

انواع و قیمت مبل راحتی فروشگاه لوتوس

۱٫ مبلمان راحتی آیفورت

مبلمان راحتی آیفورت

این نوع مبلمان راحتی مناسب با منازلی‌ است که کمبود جا دارند. مبلمان مدرن آیفورت سبک و کم حجم هستند. دسته‌های این مدل مبلمان راحتی باریک بوده و در نتیجه فضای کمتری را اشغال می‌کنند. سرویس این مبلمان شامل دو کاناپه سه نفره و دو مبل تک نفره است. رنگ و جنس پارچه نیز می‌تواند مطابق سلیقه مشتریان عزیز تغییر کند. اسکلت داخلی مبلمان آیفورت از چوب نراد بوده و فوم‌های یورولوکس در نشیمن آنها به کار رفته است.

برای خرید مبل راحتی آیفورت می‌توانید از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام فروشگاه لوتوس و یا تماس با شماره تلفن ۰۷۱۳۸۴۳۶۵۰۲ از قیمت این سرویس مبلمان زیبا و متنوع مطلع شوید.

۲٫ مبلمان راحتی ال لمون

مبلمان راحتی ال لمون

پارچه‌های ترک و ایرانی برای روکش مبلمان ال لمون فروشگاه لوتوس به کار برده می‌شود. این مبلمان از تنوع بالایی برخوردارند و رنگبندی و جنس پارچه‌هایشان نیز می‌تواند مطابقت سلیقه مشتری تغییر کند. فوم استفاده شده در این مبلمان از فوم‌های یورولوکس بوده و اسکلت داخلی‌شان از جنس چوب نراد است. تمامی ویژگی‌های ایم مبلمان اعم از رنگبندی پارچه و چوب مطابق با نظر مشتری گرامی قابل تعویض است.

برای خرید مبل راحتی ال لمون می‌توانید از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام فروشگاه لوتوس و یا تماس با شماره تلفن ۰۷۱۳۸۴۳۶۵۰۲ از قیمت این سرویس مبلمان زیبا و متنوع مطلع شوید.

۳٫ مبلمان راحتی ایمپالا

مبلمان راحتی ایمپالا

برای این سبک از مبلمان باید متراژ بیشتری در اختیار داشته باشید. این مبلمان نیز می‌توانند مطابق سلیقه مشتری تغییر کنند. اسکلت مبلمان ایمپالا از جنس چوب نراد است. اما پایه‌های این مبل از چوب راش گرجستان تهیه شده است. رنگ چوب‌های این مبلمان نیز تماما ترک است.

برای خرید مبل راحتی ایمپالا می‌توانید از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام فروشگاه لوتوس و یا تماس با شماره تلفن ۰۷۱۳۸۴۳۶۵۰۲ از قیمت این سرویس مبلمان زیبا و متنوع مطلع شوید.

۴٫ مبلمان راحتی پلاتو

مبلمان راحتی پلاتو

این سبک مبلمان، از بهترین سری مبلمان فروشگاه لوتوس است. خطوط صاف این مبلمان همواره باعث جذب مشتریان به خود می‌شود. از طرفی این مبلمان را رنگ‌ها و سلیقه‌های مختلف بسیار جذاب می‌شود. سرویس این مبلمان شامل دو کاناپه سه نفره و دو مبل تک نفره است.

برای خرید مبلمان راحتی پلاتو می‌توانید از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام فروشگاه لوتوس و یا تماس با شماره تلفن ۰۷۱۳۸۴۳۶۵۰۲ از قیمت این سرویس مبلمان زیبا و متنوع مطلع شوید.

۵٫ مبلمان راحتی لئو

مبلمان راحتی لئو

ظاهر این مبلمان ساده و مدرن است. به همین دلیل بیشتر برای مبلمان اداری انتخاب می‌شوند. این محصول در اوج سادگی بسیار جذاب و زیباست. سرویس این مبلمان شامل دو کاناپه سه نفره و دو مبل تک نفره است. تمامی اجزای مبلمان نیز می‌تواند مطابق با سلیقه مشتری تغییر یابد.

برای خرید مبلمان راحتی لئو می‌توانید از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام فروشگاه لوتوس و یا تماس با شماره تلفن ۰۷۱۳۸۴۳۶۵۰۲ از قیمت این سرویس مبلمان زیبا و متنوع مطلع شوید.

۶٫ مبلمان راحتی ساتین

مبلمان راحتی ساتین

پارچه‌های استفاده شده در طراحی مبلمان ساتین، پارچه‌های ترک و ایرانی است که رنگ و جنس آنها می‌تواند مطابق سلیقه مشتری تغییر کند. این مبلمان نیز با اسکلت داخلی از جنس نراد و پایه‌هایی از جنس راش گرجستان است. فوم‌های این مبلمان از سری فوم‌های یورولوکس بوده و نشیمن بسیار راحت و خوبی دارد.

برای خرید مبل راحتی ساتین می‌توانید از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام فروشگاه لوتوس و یا تماس با شماره تلفن ۰۷۱۳۸۴۳۶۵۰۲ از قیمت این سرویس مبلمان زیبا و متنوع مطلع شوید.

۷٫ مبلمان راحتی لیزا

 لیزا

مبلمان لیزا اثری از فرهنگ و هنر است. این مبلمان بامزه و جذاب طرفداران بسیاری دارد. ترکیب رنگی‌های این مبلمان نیز همواره باعث جذب مشتریان می‌شود. منحنی‌های این مبلمان باعث شده تا همه قطعات آن در کنار هم انسجام خاصی داشته باشند. فوم بکار رفته در این مبلمان از باکیفیت‌ترین فوم‌هاست که نشیمن آن را فوق‌العاده کرده است. سرویس این مبلمان شامل دو کاناپه سه نفره و دو مبل تک نفره است.

برای خرید مبل راحتی لیزا می‌توانید از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام فروشگاه لوتوس و یا تماس با شماره تلفن ۰۷۱۳۸۴۳۶۵۰۲ از قیمت این سرویس مبلمان زیبا و متنوع مطلع شوید.

۸٫ مبلمان راحتی والنسیا

والنسیا

مبلمان راحتی والنسیا کاملا مدرن و پرطرفدار هستند. این مبلمان طراحی خاصی داشته و افرادی که علاقه‌مند به هنر و نگرش‌های جدید هستند را به خود جذب می‌کند. این مبلمان مجموعه‌ای از عملکرد، تجمل، کیفیت و زیبایی هستند. پشتی این مبلمان قابل تغییر است و انعطاف آن نشان دهنده مهارت سازنده آن است.

برای خرید مبل راحتی والنسیا می‌توانید از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام فروشگاه لوتوس و یا تماس با شماره تلفن ۰۷۱۳۸۴۳۶۵۰۲ از قیمت این سرویس مبلمان زیبا و متنوع مطلع شوید.

 

اگر شما نیز ساکن شیراز هستید و یا قصد دارید مبلمان منزل یا شرکت خود را از شیراز خریداری کنید، حتما از فروشگاه لوتوس شیراز دیدن فرمایید. گالری مبل لوتوس به جهت کسب رضایت شما مشتریان عزیز و پیش برد اهداف فروش و حمایت از مشتری جهت فروش محصولات با اقساط ۳۶ ماهه در شعبه شیراز با بانک ملت هماری می‌کند. 

اصلی‌ترین هدف مدیران و کارکنان این مجموعه پرتلاش، حفظ رضایت مشتری و ارائه باکیفیت‌ترین محصول ایرانی به آنهاست. در فرایند تولید محصولات این فروشگاه از بهترین متریال، پارچه‌ها و باکیفیت‌ترین چوب‌های مناسب کلاف مبل‌های راحتی و کلاسیک استفاده می‌شود. سرویس خواب و میزهای مختلف این فروشگاه نیز مطابق سلیقه ایرانیان عزیز و مدرن‌ترین طرح‌های روز دکوراسیون داخلی است.

همچنین شما عزیزان می‌توانید پیش از مراجعه به شعبه شیراز این فروشگاه، از قسمت فروشگاه آنلاین مبلمان لوتوس انواع مختلف مبلمان راحتی، کلاسیک، صندلی‌ها، سرویس‌ خواب و میزهای ناهارخوری را ملاحظه کرده و راحت‌تر انتخاب کنید.

امتیاز بدید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Call Now Button